СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ

Във връзка с разрастването ни като компания и амбицията ни да имаме най-добрия екип, търсим нови колеги.

За позицията специалист доставки търсим човек, който да притежава следните качества:
ангажираност към работата;
сериозност в изпълнението на задачите и спазване на крайните срокове;
да бъде мотивиран и да има желание да се развива и да научава нови неща;
да бъде отговорен.

Какво включват Вашите задължения като част от нашия екип?
- Намирате най-подходящите доставчици и партньори, събирате оферти и изготвяте заявки за необходимото техническо оборудване, елементи, резервни части и материали.
- Купувате стоки, услуги и материали за нуждите на фирмата.
- Участвате в процеса на подписване на договорите за доставка. Следите правилното и навременно им изпълнение.
- Извършвате рекламации от името на фирмата при доставка на некачествено оборудване.
- Изготвяте справки, анализи и отчети за изпълнението на доставките по договорите, които представяте пред ръководството на фирмата.
- Следите разходите и правите анализ на поръчките.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно/висше образование;
- Много добри технически познания;
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Много добра компютърна грамотност;
- Свободна работа с Internet, Word и Excel.
- Шофьорска книжка категория B

Какво предлага нашата компания.
Ние Ви предлагаме работа в модерен, светъл и уютен офис, който се намира на комуникативно място и е удобно да стигнете до него както с градски транспорт, така и с личен автомобил.
Ще работите със страхотен екип от професионалисти, селектирани и подбрани според техните уникални качества.
Ще станете част от компания, която се разраства и е част от света на новите технологии, ние работим в бъдещето.
Ще можете да творите, да реализирате иновативните си идеи, ще учите всеки ден и ще се чувствате като човек, който живее една крачка пред другите.

Работно време: Ще можете да организирате работния си ден в рамките на стандартно работно време, так че да го съчетавате със собствените си ангажименти.

Възнаграждение: Получавате много добро и мотивиращо възнаграждение.

Допълнителни придобивки: Карта за фитнес.