ТЕХНИК ЕЛЕКТРОИЗГРАЖДАНЕ И ПОДДРЪЖКА В ДЕЙТА ЦЕНТЪР

За позицията ТЕХНИК ЕЛЕКТРОИЗГРАЖДАНЕ И ПОДДРЪЖКА В ДЕЙТА ЦЕНТЪР

търсим човек, който ще има следните

Задължения:

  • Изграждане на стурктурно окабеляване, монтаж на кабелни скари;
  • Полагане на силови и сигнални кабели, монтаж на електротабла;
  • Съвместна работа с отдела по изпълнение на клиентски заявки;
  • Участие в ремонтната дейност по поддръжка на офис сградата;
  • Работа с пробивна техника и ръчни инструменти.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Добри познания в сферата на електротехниката и механиката;
  • Опит в работа с пробивна техника, ръчни инструменти и измервателни уреди;
  • Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип;
  • Шофьорска книжка категория B.

Какво предлага нашата компания?

Ние Ви предлагаме много добро възнаграждение, съобразено с Вашите умения и резултати. Възможност да придобиете нови знания и умения.
Работно време:.Работното време е от понеделник до петък от 9.00-18.00 часа.

Допълнителни придобивки: Карта за фитнес.